Lokalny e-marketing

W ramach współpracy otrzymasz:
Lokalną widoczność Twojej firmy w internecie oraz mapach Google.
Rozpoznawalność Twojej firmy na rynku lokalnym.
Działania dopasowane do Twojego biznesu oraz branży.
Zapraszam Cię na rozmowę o Twoim lokalnym biznesie!
Zdjęcie profilowe
Właściciel agencji interaktywnej FLO

Dzięki naszym strategiom zagwarantujesz sobie silną pozycję na lokalnym rynku

Poprawa widoczności

Zadbamy o Twoją wirtualną reprezentację, budując świadomość o marce i tworząc jej pozytywny obraz w oczach klientów.

Zwiększenie sprzedaży

Strategie, które stosujemy generują wzmożony ruch na stronie internetowej, a to przyczyni się do zwielokrotnienia Twoich zysków.

Pozyskanie odbiorców

Udowodnimy Ci, że za sprawą lokalnego e-marketingu można realnie poszerzyć grono klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami.

Mnogość kanałów

Uruchamiamy wiele kanałów, by wyróżnić Twoją obecność na rynku, w tym wizytówkę Google Moja Firma.

Dostosowany plan

Gruntownie zapoznajemy się z profilem działalności każdej firmy, co pozwala nam dostarczać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Bieżąca analiza

Stale monitorujemy wdrożone działania. Dzięki cyklicznym raportom będziesz zawsze na bieżąco z wynikami swojej firmy.

Wycena Twojej kampanii e-marketingowej

Poprawa widoczności Twojej firmy

Za najbardziej wiarygodne postrzega się te firmy, które są obecne w cyfrowym świecie. Z kolei budowany tam pozytywny wizerunek przekłada się na uznanie klientów.

E-marketing pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki w regionie i wyróżnić się na tle konkurencji. Dopilnujemy, by Twój biznes zyskał na widoczności, a także zadbamy o jego autorytet. W ten sposób odbiorcy będą kojarzyli określoną ofertę z Twoją marką, co podniesie jej atrakcyjność i przyciągnie nowych klientów.

Zwiększenie sprzedaży poprzez wygenerowanie ruchu na stronie

Wiemy, że nadrzędnym celem Twojej działalności, a jednocześnie najlepszym miernikiem sukcesu, jest sprzedaż. Strategie, które stosujemy powodują zwiększenie ruchu na stronie internetowej. Końcowy, pożądany efekt tego procesu to właśnie przekształcenie odwiedzających witrynę w kupujących.

We FLO znamy skuteczne sposoby na przyciągnięcie użytkowników, którzy finalnie mogą stać się Twoimi klientami. Określimy, które źródła ruchu będą działały najefektywniej w przypadku biznesu, którym się zajmujesz. Delegując naszemu zespołowi spełnienie założeń lokalnego e-marketingu, zrealizujesz swoje cele sprzedażowe i zaobserwujesz wzrost zysków.

Pozyskanie zaangażowanych odbiorców

Współpracując z nami przekonasz się, jak lokalny e-marketing wpływa na pozyskiwanie zaangażowanych klientów. Dostosujemy przekaz tak, by wiernie odzwierciedlał oczekiwania Twojej grupy docelowej, czyli osób najbardziej zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami i usługami.

Spersonalizowane komunikaty sprzyjają budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcami. To niezwykle ważne, ponieważ lojalna społeczność koncentrująca się wokół marki jest kluczowym warunkiem utrzymania silnej pozycji na regionalnym rynku.

Mnogość kanałów i strategii

Dbamy, by promocja firmy odbywała się na wielu płaszczyznach. Stosujemy zróżnicowane kanały i strategie, by powiadomić odbiorców o Twojej obecności na rynku.

Jednym z takich kanałów jest wizytówka Google Moja Firma. Jej poprawne skonfigurowanie umożliwi zwiększenie świadomości marki w regionie. Zainteresowani odbiorcy będą mogli także szybko przejść na Twoją stronę internetową, uzyskać wskazówki dojazdu do siedziby, sprawdzić godziny otwarcia czy skontaktować się. Do prezentacji Twojej działalności wykorzystamy również m.in. potencjał czołowych katalogów firm oraz strategie marketingu treści.

Plan dostosowany do Twojej oferty

Dobrze wiemy, że to, co sprawdziło się u kogoś, niekoniecznie przyniesie efekty w Twoim przypadku. Oczywiście korzystamy z dotychczasowego doświadczenia, ale ponad wszystko stawiamy sobie za cel, by nasz plan był skrojony na miarę właśnie Twoich produktów lub usług. Z tego powodu gruntownie zapoznajemy się z profilem działalności firmy, którą prowadzisz. Skrupulatne podejście do szczegółów pozwala nam dostarczać optymalne rozwiązania dla biznesu.

Bieżąca analiza wprowadzonej strategii

Regularne raporty pozwalają nam kontrolować sytuację i powodują, że sprawnie wykrywamy potencjalne szanse i zagrożenia.

Nasza agencja nie tylko zapewnia zaplanowanie strategii i jej realizację, ale także stały monitoring wdrożonych działań. Nie umywamy rąk od efektów zastosowanych rozwiązań. Regularnie analizujemy ich skuteczność, a jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzamy ulepszenia. Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się prowadzeniem biznesu.

Wycena Twojej kampanii e-marketingowej