Logo firmy Getfree
Case study: Get Free

Wzrost o 1700% nowych odwiedzin z wyszukiwarki w 5 miesięcy

Jak skuteczna strategia SEO pozwoliła firmie Get Free zwiększyć ruch na stronie, generując większe zainteresowanie usługami z zakresu odnawialnych źródeł energii.
Strona internetowa dla Get Free
Home / Case studies / Wzrost o 1700% nowych odwiedzin z wyszukiwarki w 5 miesięcy

Spis treści

Wstęp

Get Free, firma specjalizująca się w odnawialnych źródłach energii (OZE), napotkała wyzwanie związane z niską widocznością swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Liczba odwiedzających była niewielka, co ograniczało możliwość dotarcia do potencjalnych klientów zainteresowanych fotowoltaiką, pompami ciepła, klimatyzacjami oraz magazynami energii. W celu poprawy swojej sytuacji, Dla Get Free opracowaliśmy i wdrożyliśmy skuteczną strategię SEO, mającą na celu zwiększenie ruchu na stronie internetowej.

O firmie

Logo firmy Getfree
Get Free specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji oraz magazynów energii. Firma stawia na innowacyjne technologie i zrównoważony rozwój, oferując swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Misją Get Free jest wspieranie transformacji energetycznej poprzez dostarczanie ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań energetycznych.
Strona internetowa GETFREE - wersja na tablecie

Wykonane prace

Wykonanie strony WWW

Profil firmy w Google

Pozycjonowanie strony

Efekty naszej pracy

Wzrost o 1700% wartościowego ruchu z wyszukiwarki
Wzrost o 1700% wartościowego ruchu z wyszukiwarki

Podsumowanie

Dzięki naszej kompleksowej strategii SEO, Get Free zanotowała imponujący wzrost ruchu na swojej stronie internetowej. W ciągu zaledwie pięciu miesięcy liczba użytkowników wzrosła o 1700%, co przełożyło się na znaczne zwiększenie zainteresowania oferowanymi przez firmę usługami z zakresu odnawialnych źródeł energii.
Naszym głównym celem było nie tylko zwiększenie liczby odwiedzających stronę, ale przede wszystkim poprawa jakości ruchu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik SEO, udało nam się nie tylko znacząco zwiększyć liczbę użytkowników, ale również wydłużyć średni czas ich zaangażowania. Ten projekt jest doskonałym przykładem na to, że zrozumienie potrzeb klienta i wdrożenie spersonalizowanej strategii może przynieść imponujące rezultaty. Jesteśmy gotowi podjąć kolejne wyzwania i pomóc innym firmom w osiąganiu ich celów.
Michał Kornaś Agencja Interaktywna FLO
Michał Kornaś
Owner
Darmowa konsultacja

Zapraszam Cię na rozmowę o Twoim projekcie

Zostaw swój numer, oddzwonię

Właściciel agencji interaktywnej FLO