To dzięki internetowej wizytówce, jaką jest biznesowa strona www, firmy docierają do nowych klientów. Konsumenci poszukują opinii na temat firmy w Internecie, a następnie odwiedzają firmową stronę internetową.

Dlatego, jeśli chcesz trafić do swoich klientów, musisz zadbać o to, aby Twoja witryna wyświetlała się w wynikach wyszukiwania Google i wyróżniała się na tle konkurencji.

Tworzymy strony internetowe, które pomagają firmom zyskać silną pozycję w branży. Mamy za sobą już ponad 140 unikalnych realizacji, a każdy projekt dostosowujemy do profilu działalności biznesowej. Jaki jest nasz klucz do sukcesu?

Charakterystyka nowoczesnej strony www

Czy wiesz, że użytkownicy oceniają wiarygodność firmy sugerując się przede wszystkim wyglądem biznesowej strony internetowej?

Właśnie dlatego tak ważny jest profesjonalny projekt strony www. Wymaga on wysokich kompetencji programistycznych i marketingowych. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Witryna dostosowana do UX

User Experience (UX), czyli doświadczenie użytkownika, to jeden z ważniejszych aspektów strony www. Osoby, które mają złe doświadczenia podczas przeglądania strony internetowej, unikają odwiedzenia witryny w przyszłości. Dlatego Twoja strona internetowa musi być dostosowana do potrzeb użytkowników. Oznacza to między innymi spójną nawigację w obrębie całej witryny i optymalną prędkość ładowania strony.

W procesie projektowania zawsze postępujemy zgodnie ze standardami UX. Tworzymy strony www, które są intuicyjne w obsłudze i ładują się błyskawicznie.

Optymalizacja strony dla urządzeń mobilnych

Wielu użytkowników stron internetowych to osoby, które korzystają z urządzeń mobilnych. Niestety firmy zapominają o tym, aby dostosować witrynę do tej grupy odbiorców. W efekcie strony www nie wyświetlają się poprawnie na telefonach komórkowych i tabletach.

Cechą strony, która odpowiada za prawidłowe wyświetlanie treści, jest RWD, czyli responsywność. Wiemy, w jaki sposób dostosować witrynę do wszystkich urządzeń. Tworzymy responsywne strony, dzięki którym firmy bezproblemowo docierają do większego grona odbiorców.

Interaktywne moduły i profesjonalny content

Jak skutecznie powiększać grono klientów? Oferując interaktywne moduły, takie jak formularz kontaktowy czy formularz do wyceny. To świetny sposób na zwiększenie konwersji.

Poza formularzami ważny jest również angażujący content, czyli treść, która znajduje się na stronie www.

Należy pamiętać o tym, że większość danych przetwarzanych przez ludzki mózg to informacje o charakterze wizualnym. Z tego powodu obowiązkowym elementem nowoczesnej strony internetowej są atrakcyjne projekty graficzne. Warto zamieścić w obrębie witryny estetyczne infografiki, zdjęcia oraz materiały video.

Nie należy zapominać również o warstwie tekstowej. Opisy usług, case studies prezentujące doświadczenie, opinie klientów – każda z tych form musi budować Twoją wiarygodność.

Strony www Poznań, czyli kompleksowe projektowanie

Oferujemy kompleksowe usługi, tworząc funkcjonalne i estetyczne strony internetowe. Każdy projekt dostosowujemy do branży i uwzględniamy indywidualne oczekiwania.

Tworzymy strony www, które są:

  • dopasowane do oczekiwań Twoich klientów,
  • responsywne,
  • funkcjonalne,
  • atrakcyjne pod względem wizualnym.

Nowoczesna strona internetowa wzmacnia autorytet w branży i pozwala dotrzeć do nowych klientów, generując w efekcie większe zyski. Chętnie wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt witryny www.

Skontaktuj się z nami już teraz i przedstaw nam swoje oczekiwania!

Proces powstawania strony www

#krokpokroku